BERRIES&CO x MUSES. MAGDALENA LINKE-KOSZEK

Nasze spotkanie z Magdą odbyło się w centrum dowodzenia HER Impact w Warszawie, przy ulicy Brackiej. Już od pierwszego momentu uderzyła nas jej otwartość i zaraźliwa energia.Magdalena Linke-Koszek stworzyła HER Impact – internetową platformę wspierającą kobiety w ich ścieżce zawodowej.

„Pomagamy kobietom znaleźć pracę, rozwijać się, chcemy je inspirować. Naszym celem jest rozbijanie szklanych sufitów, aby jak najwięcej kobiet było obecnych na rynku pracy i osiągało sukcesy.”Magda to wulkan energii i przedsiębiorczości. HER Impact powstał w wyniku połączenia pasji do biznesu, edukacji i networkingu. Bardzo szybko zdobył wiele wyróżnień, a Magda została wybrana Kobietą Roku Glamour Magazine.

Kiedy nie pracuje na rzecz HER Impact, angażuje się w nowe projekty, wolontariat lub pisze artykuły.MAGDA LINKE-KOSZEK O BIŻUTERII

"Biżuteria w moim życiu ma znaczenie głównie sentymentalne, rzadko kupuję ją sama, zazwyczaj jest to prezent np. łańcuszek, który dostałam po narodzinach córki.

Za każdym elementem biżuterii, który posiadam stoi wyjątkowa historia związana z wydarzeniami, w których mi towarzyszyła lub tymi, z okazji których pojawiła się w moim życiu.

Najważniejszy jest dla mnie złoty łańcuszek z serduszkiem, w którym brałam ślub i w którym brała ślub moja mama. Otrzymałam go właśnie od niej i w przyszłości przekażę swojej córce.

Zdecydowanie wybieram złotą biżuterię, lubię też różowe złoto. Miłość do złota dotyczy nie tylko biżuterii - przedmioty, którymi otaczam się na co dzień, także wybieram w tym kolorze. Ze srebrem jeszcze się nie polubiłam;)

Na co dzień noszę delikatne, drobne łańcuszki czy pierścionki, których nie muszę często zdejmować, natomiast specjalne okazje lubię podkreślić większymi, bardziej charakterystycznymi i podkreślającymi urodę elementami biżuterii. Wtedy zdecydowanie bliższy jest mi włoski, niż francuski styl, mimo, że we Francji mieszkałam i studiowałam historię sztuki."

Może dlatego Magda wybrała nasze kolczyki Green Memories. Skrycie liczymy, że uzupełnią jej kreację na jakieś wyjątkowe wydarzenie i tym samym staną się częścią specjalnej historii.

 Jeżeli chcesz poznać Magdę bliżej znajdziesz ją w mediach społecznościowych na @magdalenalinkekoszek lub możesz posłuchać jej podcastu, w którym przeprowadza wywiady ze swoimi gośćmi.

-----------

Projekt Berries&Co.x Muses to projekt, w którym przedstawiamy kobiety, które szczególnie nas inspirują. #berriesmuses

Te, które w swojej pracy i codziennym życiu wspierają inne kobiety, wybierają nietypowe ścieżki i osiągają sukcesy. Kobiety, które dzięki temu, co robią dają siłę i zachęcają kobiety do własnych, niezależnych wyborów.

Fot.: Aleksandra Galewska