BERRIES&Co x MUSES. KLAUDIA KASZUBA

Trudno ją złapać i trudno zatrzymać :)

Na umówione spotkanie wpada jak wiatr. Prosto z trasy, z Łodzi, w której na co dzień mieszka, z głową pełną porannych wydarzeń, zawodowych zobowiązań i planów związanych z pobytem w Warszawie. Zamawiamy kawę i już po chwili rozmawiamy jakbyśmy znały się od lat.

Klaudia to prawdziwa girl boss. Założycielka i dyrektor kreatywna agencji BlackBalloon, założycielka i dyrektor kreatywna „To The Wonders”, wykładowczyni akademicka, doktorantka UMED i, a może przede wszystkim, mam dwójki dynamicznych bąbli.

Na pytanie, kiedy to wszystko robi, ze śmiechem odpowiada, że w nocy.

Kiedy postanowiłyśmy stworzyć cykl MUSES, Klaudia od początku była na naszej liście. Fascynuje nas to jej wszechstronność, entuzjazm, a przede wszystkim to, że widać, że to, co robi, robi z prawdziwą przyjemnością. Bez sztuczności i udawania.

KLAUDIA KASZUBA O BIŻUTERII

Biżuteria towarzyszy Klaudii na co dzień. Nawet w domu, w dresie, w takim codziennym rytmie pozwala poczuć się wyjątkowo i nadaje unikalnego stylu.

Co nie znaczy, że Klaudia nie ma w swojej kolekcji szczególnie cennej, wyjątkowej biżuterii.

I nie ma to związku z wartością materialną.

Nie pamiętam swojej pierwszej biżuterii, ale pamiętam najważniejszą. To był pierwszy pierścionek, który dostałam od mojej córki na Dzień Matki. To jest najważniejszy element mojej biżuterii. Taki, z którym mam najwięcej najpiękniejszych wspomnień.

Równie ważny dla Klaudii, jest jej pierścionek zaręczynowy, który któregoś dnia chciałaby przekazać swojej córeczce, tak, żeby został w rodzinie na pokolenia.

Mimo, że tak samo, jak Klaudia lubimy nosić biżuterię na co dzień, takie sentymentalne podejście jest nam szczególnie bliskie.

Dziękujemy Klaudia, to będzie fascynujące towarzyszyć Ci w Twojej zwykłej -niezwykłej codzienności.

Jeżeli chcesz poznać Klaudię bliżej, możesz śledzić ją w mediach społecznościowych na @_kaszuba.-------------

Projekt Berries&Co. x Muses to projekt, w którym przedstawiamy kobiety, które szczególnie nas inspirują.

#berriesmuses

Te, które w swojej pracy i codziennym życiu wspierają inne kobiety, wybierają nietypowe ścieżki i osiągają sukcesy. Kobiety, które dzięki temu, co robią dają siłę i zachęcają inne kobiety do własnych, niezależnych wyborów.

Fot.: Aleksandra Galewska