BERRIES&Co X MUSES. INDIA INDRE SAKALE

Miłośniczka piękna i minimalizmu. Perfekcjonistka w każdym calu. Urzekły nas spokój, konsekwencja i harmonia, jakie jej towarzyszą. I to, z jaką dbałością wybiera przedmioty, które zaprasza do swojego świata.

Jej największą inspiracją jest syn - dzięki niemu chce stawać się coraz lepszym człowiekiem.

Na co dzień zajmuje się strategią komunikacji. Szczególnie kryzysowej. Spokój i pozytywna aura, jaka ją otaczają sprawiają, że wiemy, że jej klienci są w dobrych rękach.


INDIA O BIŻUTERII

W swojej kolekcji nie posiada przypadkowej biżuterii. Każdy element w jej kolekcji niesie za sobą piękną historię i do każdego jest bardzo przywiązana.India wybrała naszyjnik z naszej najnowszej kolekcji - Birthstones April. Z diamentem - kamieniem jej miesiąca urodzenia.

Kamień kwietnia ma niezwykłą moc - miłości i oddania. Wspiera w podejmowaniu dobrych decyzji.


Dziękujemy za spotkanie, India. Mamy nadzieję, że naszyjnik Birthstones dołączy do Twojej unikalnej kolekcji i będzie przypominał Ci spotkanie z Berries&Co.

Jeżeli chcecie zobaczyć więcej pięknego świata Indii - zajrzyjcie na profil @indiasaka na Instagramie:)----

Projekt Berries&Co x Muses to projekt, w którym przedstawiamy kobiety, który szczególne nas inspirują.

#berriesmuses

Te, które w swojej pracy i codziennym życiu wspierają inne kobiety, wybierają nietypowe ścieżki i osiągają sukcesy. Kobiety, które dzięki temu, co robią dają siłę i zachęcają inne kobiety do własnych, niezależnych wyborów.

Fot. Aleksandra Galewska