BERRIES&CO x MUSES. ADRIANNA SOBOL

Są kobiety, których zawodowe wybory budzą nasz podziw.

Adrianna Sobol na co dzień pracuje jako psychoonkolożka – wspiera osoby zmagające się z chorobami nowotworowymi, towarzyszy im we wszystkich etapach choroby.

Jest wykładowcą Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Zakładzie Profilaktyki Onkologicznej i współautorka książki "Oswoić raka. Inspirujące historie i przewodnik po emocjach”.

Nieprzypadkowo na termin naszego spotkania wybrałyśmy październik – to miesiąc świadomości raka piersi.

Spotkanie z Adrianną przypomniało nam to, co wszystkie wiemy, ale o czym w wirze codziennych obowiązków zapominamy. Przede wszystkim nie zapominajmy o sobie.

Jesteśmy mistrzyniami w troszczeniu się o innych - swoich bliskich, dzieci, a swoje potrzeby zostawiamy na samym końcu, najczęściej niezrealizowane, bo brakuje nam czasu i sił.

Nie wmawiajmy sobie, że dbamy o siebie, bo wybieramy zdrową dietę, czy ćwiczenia. To oczywiście również bardzo ważne. Ale najważniejsze jest to, żeby na chwilę się zatrzymać, przyjrzeć sobie i zastanowić, jak naprawdę się czujemy. Wsłuchanie się w potrzeby naszego ciała, samoświadomość mogą pomóc w zatrzymaniu choroby na etapie, kiedy jest ona całkowicie uleczalna.

Bo profilaktyka to nic innego, jak miłość do samej siebie. Nie zapominajmy, że dla siebie powinnyśmy być najważniejsze. Badajmy się!

 Dla Adrianny wybrałyśmy naszyjnik Secrets Champagne Nights z różowym kwarcem – kamieniem miłości. Także tej do samej siebie.--------

Projekt Berries&Co.x Muses to projekt, w którym przedstawiamy kobiety, które szczególnie nas inspirują. #berriesmuses

Te, które w swojej pracy i codziennym życiu wspierają inne kobiety, wybierają nietypowe ścieżki i osiągają sukcesy. Kobiety, które dzięki temu, co robią dają siłę, inspirują i zachęcają inne kobiety do własnych, niezależnych wyborów.

Credits

Autor tekstu: Marek Wlazły