BERRIES&CO x MUSES. KAMILA DUDZIC

Porzuciła karierę prawniczą, żeby zająć się tym, co ją pasjonuje. Skończyła projektowanie i wkroczyła do branży mody - obecnie pracuje jako doradca kreatywny w KAZAR.

Jak podkreśla, w pracy szczególnie inspirują ją kobiety - skupia się na ich pragnieniach, analizuje aktualną sytuację, po to, żeby produkty, które proponuje klientkom jak najbardziej odpowiadały aktualnym potrzebom.


Sytuacja pandemiczną bardzo zmieniła rynek mody - kobiety coraz częściej wybierają wygodę, ponadczasowe i uniwersalne ubrania, buty i dodatki.

Kiedy przysłuchujemy się temu, co opowiada dochodzimy do wniosku, że dokładnie taka jest Kamila - w swoim domu przywitała nas w swobodnym, sportowym, ale bardzo stylowym i ponadczasowym stroju.

Biżuterię nosi na co dzień, nawet wtedy, gdy pracuje w domu. Ma swoje ulubione elementy, z którymi się nie rozstaje. Jednym z najważniejszych w jej kolekcji jest pierścionek zaręczynowy, który dostała od swojego, obecnie już męża:)

Nie zaskoczyło nas zatem, że ze wszystkich naszych kolekcji wybrała dla siebie kolczyki Eternal no 4. Złoto i minimalizm.

Na koniec naszego spotkania zapytałyśmy Kamilę: czego pragną kobiety?

Odpowiedziała nam, ze miłości i pewności siebie.

I tego Wam, drogie Panie życzymy. Bez względu na to, czy w danym momencie wybieracie dres i sneakersy, czy szpilki:)

-----

Projekt Berries&Co.x Muses to projekt, w którym przedstawiamy kobiety, które szczególnie nas inspirują. #berriesmuses

Te, które w swojej pracy i codziennym życiu wspierają inne kobiety, wybierają nietypowe ścieżki i osiągają sukcesy. Kobiety, które dzięki temu, co robią dają siłę, inspirują i zachęcają inne kobiety do własnych, niezależnych wyborów.