BERRIES&CO x MUSES. KAMILA KALIŃCZAK

Zaczarował nas głos Kamili. Ciepły, głęboki, zdecydowany, przepełniony pewnością siebie.

I właśnie od głosu zaczęłyśmy naszą rozmowę.

Jak powiedziała nam Kamila – taki głos można wypracować. W jej przypadku mamy jednak wrażenie, że to nie tylko techniczna praca, ale droga, którą przebyła i jej zdobyte życiowe doświadczenie.

W jej „kartkówkach” na instagramowym profilu za każdym razem bierze udział kilka tysięcy osób. Ze zdziwieniem odkrywamy, że „na co dzień” to trzy słowa, a jubilat różni się od solenizanta. Za tą wrażliwością językową stoi jednak coś więcej. Po krótkiej rozmowie z Kamilą okazuje się, że poprawność językowa to też kwestia elegancji, a idąc dalej – może mieć realny wpływ na świat wokół nas. To czy powiemy pani prezes, czy prezeska ma znaczenie. Może oswoić tak trudny temat rozmów o pozycji kobiet w pracy, biznesie.

Kamila jest tego najlepszym przykładem. Trudno oprzeć się wrażeniu, że siedzi przed nami kobieta dumna i świadoma tego, co osiągnęła. Decyzje o porzuceniu etatowej pracy, założenie własnej firmy, jej sukces – to nie przypadek. To świadoma droga, pozbawiona brawurowych decyzji, ale też opłacona wysoką ceną. Bez zbędnej kokieterii Kamila podkreśla, że własna firma i pieniądze dały jej wolność. Wolność wyboru i decydowania o własnym czasie.

Nasza rozmowa to rozmowa o odzyskanej wolności, o odwadze w podejmowaniu decyzji i mówieniu na głos o rzeczach uważanych za tabu.

Posłuchajcie na naszym IG.

----------

Kamila wybrała kolczyki Mumbai Alabaster z kolekcji GLAM>