Nasze rozmiary

Naszyjniki

Rozmiar Całkowita długość naszyjnika
XS 39 cm
S 41 cm
M 45 cm

Bransoletki

Rozmiar Całkowita długość bransoletki
S 15,5 cm
M 16,5 cm

Pierścionki

Rozmiar Obwód wew. pierścionka Średnica pierścionka
6 46 mm 14,6 mm
11 51 mm 16,2 mm
13 53 mm 16,8 mm
15 55 mm 17,5 mm

Jak wybrać właściwy rozmiar bransoletki?

Wystarczy owinąć kawałek nitki lub sznurka wokół nadgarstka, zostawiając odrobinę luzu, a następnie przyłożyć go do linijki lub centymetra krawieckiego.

Jak wybrać właściwy rozmiar pierścionka?

Wystarczy owinąć kawałek nitki lub sznurka wokół palca, a następnie przyłożyć go do linijki lub centymetra krawieckiego.

POBIERZ PLIK DO MIERZENIA

Realizacja zamówienia

Realizacja zamówienia następuje zaraz po zaksięgowaniu wpłaty i zajmuje od 2-3 dni roboczych. Zaraz po tym następuje wysyłka zamówienia. Twoja biżuteria powinna dotrzeć do Ciebie nie później niż 48 godzin od wysyłki. Bardzo zależy Ci na czasie? Skontaktuj się z nami, a postaramy się jak najszybciej przygotować Twoje zamówienie.

Płatności i dostawa

Płatności internetowe realizowane są przez tpay.com. Możesz dokonać zapłaty zarówno przelewem internetowym, kartą płatniczą / kredytową jak i Paypal’em. Jeśli wybierzesz opcję płatności standardowym przelewem, w tytule prosimy podać nr zamówienia. Numer rachunku bankowego oraz dane firmowe:

ING Bank Śląski: 32 1050 1041 1000 0092 1809 1172
Berries and Co.
ul. Mokotowska 46/7
00-543 Warszawa

Dostawę realizuje dla nas firma kurierska DHL, która realizuje nasze zlecenia w ciągu 1 - 2 dni roboczych. Dodatkowo kurier poinformuje Cię sms-em lub e-mailem przed planowaną dostawą przesyłki. Koszt przesyłek na terenie Polski to 15 zł. Zamówienia powyżej 1000 zł wysyłamy na nasz koszt(z wyłączeniem usługi Podaruj Berries Balonem).

Bardzo zależy Ci na czasie? Napisz do nas, a dołożymy wszelkich starań, aby przesyłka dotarła do Ciebie jak najszybciej. Dodatkowo, jeśli chcesz wysłać przesyłkę za granicę, skontaktuj się z nami

Odbiór osobisty

Możesz bezpłatnie odebrać swoje zamówienie w Showroomie Berries&Co. O tym, że zamówienie jest gotowe do odbioru, poinformujemy Cię mailowo.

Showroom Berries&Co.
ul. Puławska 67 m.14
02-595 Warszawa
tel. 881 027 928
Pon. - Pt. 11:00 - 17:00

Gwarancja berries&co.

Udzielamy Tobie 24-miesięcznej gwarancji, licząc od daty sprzedaży, na złocenie biżuterii zakupionej bezpośrednio w naszym sklepie internetowym. Podstawą skorzystania z gwarancji jest dostarczenie nam produktu wraz z oryginałem paragonu/faktury. Szczegółowe warunki gwarancji znajdziesz w naszym Regulaminie.

Gwarancja nie obejmuje m.in.: uszkodzeń mechanicznych i wynikłych z nich wad np. zerwanego łańcuszka, wypadniętego kamienia, wygiętego pierścionka; wymiany lub zwrotu pieniędzy za zgubione lub ukradzione przedmioty.

Należyte użytkowanie, czyli czego biżuteria nie lubi to m.in. kąpieli, perfum i złodziei; detergentów, oraz kosmetyków. Należyte użytkowanie wiąże się również z właściwym przechowywaniem produktu w oryginalnym opakowaniu.

Zwroty

Przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość bez podania przyczyny, wypełniając formularz na odwrocie załączonego rachunku bądź wysyłając oświadczenie na adres e-mail (podany poniżej), w terminie 14 dni. Formularz odstąpienia możesz również pobrać tu. Nieużywany towar wraz z wypełnionym formularzem należy wysłać na poniższy adres:

Berries&Co.
ul. Puławska 67 m.14
02-595 Warszawa
e-mail: [email protected]

Zwracany towar powinien zostać odesłany w oryginalnym opakowaniu Berries&Co. oraz zapakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu. Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient. Prawo do odstąpienia od umowy jest wyłączone w przypadku usługi Podaruj Berries Balonem. W tym zakresie, wyłącznie produkt Berries&Co. podlega prawie do odstąpienia od umowy.

Reklamacje

Reklamacje należy kierować na adres e-mail: [email protected] lub poprzez wysyłkę towaru wraz z oświadczeniem umieszczonym na odwrocie każdego paragonu/faktury, na adres:

Berries&Co.
ul. Puławska 67 m.14
02-595 Warszawa
e-mail: [email protected]

Reklamacje rozpatrujemy w terminie do 14 dni. Przesyłając do nas produkt powinieneś wskazać w ww. oświadczeniu, czy domagasz się naprawy lub wymiany towaru na nowy oraz określić, na czym polega wada towaru; wskazać dane kontaktowe dla potrzeby załatwienia przez nas reklamacji, w tym: adres do korespondencji, adres e-mail oraz numer telefonu. Szczegóły dotyczące reklamacji oraz prawa do odstąpienia od umowy (zwrotu towaru) znajdziesz w naszym Regulaminie.

Nasza strona korzysta z ciasteczek (cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z naszej strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej o ciasteczkach tutaj. Zamknij