Jakość berries&co.

Biżuteria Berries&Co. jest wykonywana ręcznie. Produkty odlewamy ze srebra wysokiej próby (925) a następnie złocimy trzema mikronami 24-karatowego złota. Dzięki tak dopracowanemu procesowi, możemy zagwarantować, ze przez 2 lata nasza biżuteria nie straci blasku.

Znak imienny

Naszą biżuterię sygnujemy znakiem imiennym zarejestrowanym w Urzędzie Probierczym, stanowiącym gwarancję jej wykonania ze szlachetnych kruszców.

Zapięcie berries&co.

Naszym znakiem rozpoznawczym jest Berries Compose, którego bazą jest dopracowane w najmniejszym detalu autorskie zapięcie wykończone subtelnym różowym kwarcem.

Kamienie

Aby mieć pewność, że oprawiane przez nas kamienie szlachetne, pochodzące z najdalszych zakątków świata, są najwyższej jakości, poddajemy je starannemu procesowi selekcji. Wszystkie kamienie w biżuterii Berries&Co. są naturalne, a każdy z nich wyjątkowy, dlatego ich odcienie mogą się odrobinę różnić.

Nasza strona korzysta z ciasteczek (cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z naszej strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej o ciasteczkach tutaj. Zamknij