0
Jakość berries&co.

Jakość berries&co.

Biżuteria Berries&Co. to przede wszystkim autorskie projekty, które powstają w naszej warszawskiej pracowni. Następnie są ręcznie wykonywane przez najlepsze pracownie złotnicze. Do produkcji biżuterii wykorzystujemy najwyższej jakości materiały jak 18k i 14k złoto czy srebro wysokiej próby (925), które jest następnie złocone grubą warstwą 2 mikronów 24- lub 18- karatowego złota. W produktach Berries&Co. znajdziesz kamienie naturalne, które codziennie inspirują nas do tworzenia nowych projektów. Dbamy, aby nasze produkty były unikalne, wyróżniały się doskonałym wykończeniem, a przede wszystkim przekazywały Wam dobrą energię kamieni naturalnych.

Diamenty i kamienie

Diamenty i kamienie

Nasze kamienie szlachetne, pochodzące z najdalszych zakątków świata, poddawane są starannej selekcji, dzięki czemu mamy pewność, że są najwyższej jakości. Wszystkie kamienie w biżuterii Berries&Co. są naturalne, a każdy z nich wyjątkowy, dlatego ich odcienie mogą się odrobinę różnić. W naszej ofercie znajdziesz także najpiękniejsze brylanty w doskonałym lub bardzo dobrym szlifie, o wysokiej czystości i jasnej barwie oraz diamenty kolorowe.

Zapięcie

Zapięcie

Naszym znakiem rozpoznawczym jest Berries Compose, którego bazą są dopracowane w najmniejszym detalu autorskie zapięcia wykończone subtelnym różowym kwarcem lub morganitem.

Znak imienny

Znak imienny

Naszą biżuterię sygnujemy znakiem imiennym zarejestrowanym w Urzędzie Probierczym, stanowiącym gwarancję jej wykonania.

Pielęgnacja

Pielęgnacja

Jak dbać o biżuterię:

  • Unikaj bezpośredniego kontaktu z perfumami, silnymi detergentami oraz kosmetykami.
  • Zdejmuj w czasie kąpieli i mycia rąk.
  • Nie śpij w biżuterii.
  • Przechowuj biżuterię w oryginalnym opakowaniu.
  • Zdejmuj biżuterię w czasie każdej aktywności fizycznej.
  • Srebro w kontakcie z tlenem ciemnieje – to normalne. Aby przywrócić jego blask przecieraj je specjalną ściereczką do srebra. Dowiedz się więcej i sprawdź nasze highlights PIELĘGNACJA na Instagramie.

Gdy zauważysz na swojej pozłacanej biżuterii delikatne zarysowania lub ścieranie się powłoki, nie przejmuj się. To efekt działania czasu i innych naturalnych czynników związanych z użytkowaniem produktu. W każdej chwili możesz odświeżyć lub naprawić u nas swoją biżuterię. Skontaktuj się z nami.

Nasza strona korzysta z ciasteczek (cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z naszej strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej o ciasteczkach tutaj. Zamknij